Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

warcraft3 map yama

3 posters
YazarMesaj
rt4455m
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
rt4455m

Başarı : 76980
Rep Gücü : -20

warcraft3 map yama Empty
MesajKonu: warcraft3 map yama   warcraft3 map yama I_icon_minitime14/11/2010, 15:47

arkadaşlar world editor u açıyorum dc-rom hatası veriyor cd yok dick den kopyaladım oyun çalııyor ama map yapamıyorum yardım plssss öpp mucck mucck mucck uuuuuuuu cat alien Arrow banned banned banned lol! lol! afro banned kopkop kopkop kopkop holgeldin öpüşş holgeldin slkşey kuralauy HIH HIH kızgın bühüh bühüh bühüh ıhıh 300-500 300-500 rendeer afro afro What a Face Sad saolsaol saolsaol öpp <3<3 <3<3 zuhaha ühühüh azgın xD zuhaha
cenker008
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
cenker008

Başarı : 99000
Rep Gücü : 0

warcraft3 map yama Empty
MesajKonu: Geri: warcraft3 map yama   warcraft3 map yama I_icon_minitime20/11/2010, 20:54

dotada map yapmak için ilk önce kod bileceksinki mapının nasıl tasarlayacağın içinde ne kadar para olacağı veya tower li map yapacan onun için kod ögren sonra aç.arsın programını
manga2556
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
manga2556

Başarı : 2000
Rep Gücü : 0

warcraft3 map yama Empty
MesajKonu: Geri: warcraft3 map yama   warcraft3 map yama I_icon_minitime1/1/2011, 18:29

asdasdasd

warcraft3 map yama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TR YAMA [MOD]
» Lsyt2 Tr yama :D
» FKYT2 TR yama